bip.gov.pl
A A A K

SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 14.04.2020, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja dat

Zapytanie ofertowe: moduł szybkich płatności

Zapytanie ofertowe 1/2020: moduł szybkich płatności

Chcielibyśmy na stronie fundacji (np. tutaj https://fundacjawolnosci.org/wsparcie/ ale z możliwością wstawienie na dowolnej podstronie albo i w innej domenie) wstawić kod do:

1. Dokonywania jednorazowych wpłat darowizn na Fundację Wolności.
2. Dokonywanie wpłat cyklicznych (co miesiąc) darowizn na FW (najlepiej aby to było razem - do wyboru, ale domyślnie płatność jednorazowa).

Jesteśmy zarejestrowani w trzech systemach do płatności:
- FaniPay (Fanipay.pl)
- DotPay
- wplacam.ngo.pl

Z uwagi na wysokość prowizji (tylko 1,49%), chcielibyśmy korzystać z systemu FaniPay (wpłaty jednorazowe i cykliczne).

JAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ
1. Powinny być trzy kwoty do wyboru (20, 50 i 100 zł) oraz możliwość wpisania własnej kwoty oraz przycisk "Wspieram". (+możliwość zmiany tych wartości lub odjęcia/dodania kwot do wyboru)
2. Dwa pola (nieobowiązkowe) na wpisanie: imię i nazwisko oraz adres email a obok nich mniejsza czcionką krótkie info o przetwarzaniu danych osobowych.
3. Po dokonaniu wpłaty powinno być przekierowanie na stronę z podziękowaniem (najlepiej aby można było wskazać adres url).
4. Jeśli internauta zrezygnuje z wpłaty w okresie między kliknięciem przycisku "Wspieram" a dokonaniem przelewu, powinno być przekierowanie na inną stronę (na stronie Panoptykon to działa - można wypróbować - https://crm.panoptykon.org/civicrm/petikon/negative?pid=7)
5. Czy da się zrobić automatyczny licznik wpłat z danego miesiąca? Czyli zliczanie kwot z zatwierdzonych przelewów? (tutaj jest, ale nie wiem czy automat czy ręcznie https://siecobywatelska.pl/wlacz-sie-5min/#jednorazowe_target)

Najlepiej jakby to wszystko można było edytować, powielać i wklejać na różne strony (z założenia tylko wordpress).

Kilka przykładów, które nam się podobają:
1. https://oko.press/wesprzyj/ - doceniam, że jest krótki opis obok kafelków i fajne przejście między płatnością jednorazową a cykliczną.
2. https://crm.panoptykon.org/civicrm/contribute/transact?reset=1&id=14 - landing page w przypadku rezygnacji z wpłaty.Opublikował: Krzysztof Jakubowski
Publikacja dnia: 14.04.2020
Podpisał: Krzysztof Jakubowski
Dokument z dnia: 14.04.2020
Dokument oglądany razy: 974